Úsáidtear bileoga, stiallacha, slata, próifílí agus feadáin chun comhdhlúthadáin, feadáin malartóra teasa, feadáin táthaithe, ceanglóirí, bileoga feadáin, agus creimeadh - a mhonarú. Níor chóir iad a úsáid in aigéid ocsaídiúcháin agus tá siad so -ghabhálach chun creimeadh a strusáil in amóinia uiscí nó i gaile, go háirithe faoi strus ard.
Mar chóimhiotal feidhmíochta ard -,Cré -umha alúmanaim C61400Tairgeann airíonna uathúla fhisiceacha agus cheimiceacha poitéinseal feidhmithe neamhghnách i go leor réimsí tionsclaíocha. Faigheann sé an fhriotaíocht chreimthe ard atá ag cré -umha agus a neart agus a chruas a fheabhsú go mór trí mhéid cuí alúmanaim a chur leis, rud a chuireann ar a chumas feidhmíocht sheasmhach a choinneáil fiú i dtimpeallachtaí tromchúiseacha.




Sa tionscal aeraspáis, is rogha iontach é cré -umha alúmanaim C61400 chun comhpháirteanna innill chriticiúla a mhonarú mar gheall ar a fhriotaíocht tuirse den scoth agus ar chobhsaíocht ard {}} teochta. Scaipeann a seoltacht theirmeach den scoth teas go héifeachtach i gceantair teochta ard {-, ag cosaint struchtúir inmheánacha ó dhamáiste strus teirmeach agus ag leathnú saol na comhpháirte. Ina theannta sin, laghdaíonn dlús íseal an chóimhiotail an meáchan foriomlán, ag cur le héifeachtúlacht eitilte feabhsaithe agus le hídiú breosla níos ísle.
San earnáil innealtóireachta mara, léiríonn cré -umha alúmanaim C61400 friotaíocht creimthe eisceachtúil i dtimpeallachtaí géara spraeála salainn, taise, agus creimeadh sáile. Úsáidtear é go forleathan i monarú trealaimh chriticiúil amhail caidéil uisce mara, comhlaí, agus píblínte fomhuirí, ag cinntiú go héifeachtach oibriú cobhsaí na hinnealtóireachta muirí. Seasann a chuid airíonna meicniúla den scoth freisin na hualaí dinimiciúla de shreabhadh uisce mara, ag laghdú rátaí teip mar gheall ar thuirse ábhair.
Tá ról ríthábhachtach ag cré -umha alúmanaim C61400 sna tionscail leictreacha agus cheimiceacha. Mar gheall ar a seoltacht leictreach den scoth agus a fhriotaíocht in aghaidh creimeadh stua, is ábhar is fearr é le haghaidh teagmhálacha leictreacha, scuaba, agus creimeadh - comhpháirteanna frithsheasmhacha i dtrealamh ceimiceach. I dtáirgeadh ceimiceach, cuireann sé friotaíocht sheasmhach ar fáil do na meáin chreimneacha éagsúla, ag cinntiú leanúnachas agus sábháilteacht na línte táirgthe.
Is féidir le Gnee ábhair chopair C61400 a sholáthar sna foirmeacha seo a leanas:
C61400 Barra Copair
| Mír | Barra práis, barra cruinn práis, slat práis, srl |
| Caighdeánach | GB/T 4423-2007, JIS H3250-2006, EN12163-98, JIS H3250, ASTM B150M-03, ASTM B98M-03, ASTM B151M-05, srl |
| Ábhar | C21000,C22000,C23000,C24000,C26000,C27000, C27400,C28000,C2100,C2200,C2300,C2400,C2600, C2680, C2729, C2800, C4641, CZ101, CZ102, CZ103, CZ106, CZ107, CZ109, Cuzn5, Cuzn10, Cuzn15, Cuzn20, Cuzn30, Cuzn35, Cuzn40, H96, H90, H85, H70, H68, H65, H62, H59, CC3300, C33200, C37000, C44300, C44400, C44500,C31600,C36000,C60800,C63020,C65500, C68700,C70400,C70620,C71000,C71500,C71520, C71640,C72200,C61400,C62300,C63000,C64200, C65100,C66100, |
| Cruth | Cruinn, cothrom, cearnógach, heicseagánach, dronuilleogach, srl |
| Lárlíne | 1mm-800mm, srl |
| Ar fad | 1m, 2m, 5.8m, 6m, srl |
| MOQ | 500kg |
| Praiticmair | CFR, CIF, FOB, EXW, srl |
| Téarma íocaíochta | L/C, T/T, D/P, srl |
| Onnmhairiú go | An Spáinn, SAM, an Úcráin, an Pholainn, an Ghearmáin, Bairéin, an Iaráin, an India, An Indinéis, Meicsiceo, Oman, Dubai, An Téalainn, Na hOileáin Fhilipíneacha, An Cholóim, an Ostair, an Mhalaeisia, Singeapór, an Phacastáin, Cuáit, An Chóiré Theas, an Libia, srl. |
Píopa copair C61400
| Mír | Píopa copair, feadán copair, píopa práis, feadán práis, píopa cré -umha, feadán cré -umha |
| Tíopáil | Píopa copair díreach, píopa copair pancóg pancóg, píopa copair ribeach |
| Caighdeánach | GB/T1527-2006, JIS H3300-2006, ASTM B75M, ASTMB42, ASTM B111, ASTMB395, ASTM B359, ASTM B188, ASTM B698, ASTM B640, srl |
| Ábhar | C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, C10930, C11000, C11300, C11400, C11500, C11600, C12000, C12200, C12300, C12500, C14200, C14420, C14500, C14510, C14520, C14530, C17200, C19200, C21000, C23000, C26000, C27000, C27400, C28000, C33000, C33200, C37000, C44300, C44400, C44500, C60800, C63020, C65500, C68700, C70400, C70620, C71000, C71500, C71520, C71640, C72200, srl |
| Cruth | Cruinn, cearnógach, dronuilleogach, ubhchruthach, leath - babhta |
| Trastomhas taobh amuigh | 2-914mm |
| Tiús balla | 0.2-120mm |
| Ar fad | 1m, 2m, 3m, 6m, nó de réir mar is gá |
| Cré | 1/16 crua, 1/8 crua, 3/8 crua, 1/4 crua, 1/2hard, crua, bog, bog ,. |
| Tar chun tosaigh | muileann, snasta, geal, oiled, líne gruaige, scuab, scáthán, soinneáin gainimh, nó de réir mar is gá |
| Praiticmair | Ex - Obair, FOB, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU, srl |
| Téarma íocaíochta | TT, D/P, L/C, Aontas an Iarthair, srl |
| Onnmhairiú go | Singeapór, an Indinéis, an Úcráin, an Chóiré, an Téalainn, Viet Nam, an Araib Shádach, an Bhrasaíl, an Spáinn, Ceanada, Stáit Aontaithe Mheiriceá, an Éigipt, an Iaráin, an India, Cuáit, Dubai, Oman, Cuáit, Peiriú, Meicsiceo, an Iaráic, an Rúis, an Mhalaeisia, srl |
C61400 Pláta copair agus stiall
|
Mír |
Pláta copair, bileog chopair, pláta práis, bileog phráis, pláta cré -umha, bileog chré -umha |
|
Caighdeánach |
JIS H3250-2006, ASTM B152M, GB/T2040-2008, ASTM B36, ASTM B194, ASTM B888, ASTM B19, |
|
Ábhar |
C21000,C22000,C22600,C23000,C24000,C26000,C26130,C26800,C27000,C27200,C27400, |
|
Tiús |
0.1-120mm |
|
Leithead |
2-2500mm |
|
Ar fad |
1m, 2m, 3m, 6m, nó de réir mar is gá |
|
Tar chun tosaigh |
muileann, snasta, geal, scáthán, líne gruaige, scuab, checkered, seanda, soinneáin gainimh, srl |
|
Praiticmair |
Ex - Obair, FOB, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU, srl |
|
Íocaíocht |
TT, L/C, D/P, Aontas an Iarthair, srl |
|
Onnmhairiú go |
Éire, Singeapór, an Indinéis, an Úcráin, an Araib Shádach, an Spáinn, Ceanada, SAM, an Bhrasaíl, an Téalainn, Vítneam, Vítneam, |
|
Pacáistigh |
Pacáiste onnmhairithe caighdeánach, agra do gach cineál iompair, nó de réir mar is gá. |
|
Coimeádán |
GP 20ft: 5898mm (fad) x2352mm (leithead) x2393mm (ard) |
|
Iarrchán |
Tá friotaíocht ard creimthe ag pláta práis, agus tá plasticity maith aige, san aer éasca le fuar agus te |
Sreang chopair C61400
| Ainm an táirge | Sreang chóimhiotal copair/práis/cré -umha |
| Ábhar | C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920,C10930, |
| C11000,C11300,C11400,C11500,C11600,C12000,C12200,C12300,C12500,C14200, | |
| C14420,C14500,C14510,C14520,C14530,C17200,C19200,C21000,C23000,C26000, | |
| C27000,C27400,C28000,C33000,C33200,C37000,C44300,C44400,C44500,C60800, | |
| C63000,C65500,C68700,C70400,C70600,C70620,C71000,C71500,C71520,C71640, C72200,C86300,C83600,C95400,C95500,C95800, | |
| H59,62, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96, T1, T2, T3, TU1, TU0, TU2, TP1, TP2, Tag0.1, srl | |
| Cruth | Cruinn, cearnógach, dronuilleogach, ubhchruthach, leath - babhta |
| Lárlíne | 8-2000mm nó saincheaptha |
| Tiús | 0.3-2mm 3-200mm saor ó luaidhe |
| Ar fad | 1-6 méadar nó saincheaptha |
| Cré | 1/4 crua, 1/2hard, lán crua, bog, srl. |
| Tar chun tosaigh | muileann, snasta, scannán - brataithe, srl. |
| Praiticmair | Ex - Obair, FOB, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU, srl |
| Téarma íocaíochta | Tt, l/c, srl |
| Pacáistigh | Pacáiste caighdeánach onnmhairithe, nó de réir mar is gá. |
| Iarrchán | Tá barraí práis USDE go forleathan in aerchóiritheoirí, cuisneoirí, eicleictreacha mar gheall ar a chreimeadh an -chreimthe - is féidir é a úsáid freisin i gcodanna structral |
Cén fáth Roghnaigh Linn

Soláthraí píopa copair gairmiúil
Tá braisle de línte táirgthe próiseála copair sa tSín ag an gcuideachta, lena n -áirítear:
Líne Táirgeadh Feadán Copair allmhairithe na Gearmáine (aschur bliantúil de 30,000 tonna)
Líne rollta scragall copair teicneolaíochta na Seapáine (tanaí suas le 6μm)
Líne easbhrúite leanúnach barra copair go hiomlán uathoibríoch
Bileog Copair Chliste agus Aonad Muileann Críochnaithe Stráice
Déantar rialú agus bainistíocht dhigiteach an phróisis táirgthe iomláin a bhaint amach trí chóras MES, agus is féidir le cruinneas tríthoiseach na dtáirgí ± 0.01mm a bhaint amach.
Déan teagmháil linn inniu le haghaidh luachana:sales@gneesteel.com
Pacáistiú agus loingseoireacht
Cuireann Gnee pacáistiú gairmiúil ar fáil do phíopaí copair onnmhairithe. Ar an gcéad dul síos, cuirimid frith -ola agus scannán plaisteach frith -- chun ocsaídiú a chosc. Ansin, déanaimid strap go daingean le strapaí cruach agus cuirimid cosantóirí cúinne leis. Mar fhocal scoir, cuirimid na píopaí ar phailléid adhmaid agus treisímid iad le boscaí iarainn nó adhmaid, ag cinntiú go bhfuil siad taise - cruthúnas agus tionchar - frithsheasmhach le linn iompar aigéin, agus luchtú agus díluchtú éasca á éascú. Comhlíonann gach pacáistiú caighdeáin onnmhairithe.





Cuairteanna custaiméirí










Ghlac Gnee páirt sa taispeántas





