C44300 Is é an rogha idéalach le haghaidh feadáin malartóra teasa. De ghnáth, a mhonaraítear chun riachtanais innealtóireachta a chomhlíonadh, feicfidh tú go n -úsáidtear an cóimhiotal seo go minic in iarratais ola agus gáis, a éilíonn a n -airíonna creimneach neamh -. Tá friotaíocht chreimthe mhaith ag C44300 agus C68700. C44300 feadán práis gan uaim Is é 310MPA neart íosta teanntachta an fheadáin mhalartaithe teasa, agus is é 105MPA an neart toraidh íosta.
C44300 Sonraíochtaí Píobáin: ASTM B111/ ASME SB111 Cuzn28sn1as
C44300 Méid an phíobáin: 1/2 ″ go 20 ′ isteach, DN15 go DN500
Trastomhas seachtrach: 15mm go 508mm
Tiús an Bhalla: Idir 1mm agus 11 mm
Fad: 6 mhéadar nó fad riachtanach den chuid is mó
Sceideal: Sch10, Sch40, Sch80, STD
Cineálacha: gan uaim níos lú ná 419mm (san áireamh 419mm)/seam táthaithe (os cionn 419mm)
Deireadh: deireadh plain, deireadh beveled, treaded
| Tuath | Caighdeánach | Ainmnigh |
| ASTM | ASTM B111 | Copar agus copar - Feadáin chomhdhlúthaithe gan uaim cóimhiotail agus stoc ferrule |
| GB/T. | GB/T8890 | Feadáin malartóra teasa cóimhiotal copair gan uaim |
| Bs | BS2871 | Feadáin chóimhiotail chopair agus copair |
| Iiosaean | Jis H3300 | Cóimhiotal copair agus copair - píopaí agus feadáin gan uaim |
| Éighetha | DIN1785 | Feadáin chóimhiotail copair agus copair saoirsithe do chomhdhlúthadóirí agus do mhalartóirí teasa |
Comhdhéanamh ceimiceach
|
Grád |
Toisc |
Fe |
Stáin |
Rise |
Pb |
Zn |
|
C44300 |
0.02-0.06 |
0.06 |
0.9-1.2 |
70.0-73.0 |
0.07 |
forlíonadh |
C44300 Airíonna Meicniúla
| Airíonna | Meicniúil | Impiriúil |
|
Neart teanntachta |
331-379 MPA | 48000-55000 psi |
| Neart táirgeachta (ag brath ar temper) | 124-152 MPA | 18000-22000 psi |
| Fadú ag sos | 65% | 65% |
|
Neart creep |
0.370 MPa | 53.7 psi |
|
Tionchar charpy |
82.4J | 60.8 fb - lb |
|
Neart tuirse |
115-125 MPa | 16700-18100 psi |
|
Modulus leaisteach |
117 GPA | 17000 KSI |
| Cóimheas Poisson | 0.34 | 0.34 |
| Machnamhity | 30 | 30 |
| Modal lomadh | 40 GPa | 5800 KSI |
Iarratas:
Úsáidtear píopaí copair i dtionscail éagsúla; lena n -áirítear timpeallacht mhuirí, giniúint cumhachta, amach ón gcósta, ola agus gás, agus cosaint.
Tá feidhmíocht fhuar agus feidhmíocht oibre ag baint leis an bpíopa copair tarraingthe, tá an creimeadh agus an cumas sciúrtha is airde aige, agus an neart ard. Is iad na húsáideoirí tipiciúla ná plandaí driogtha agus díshalannú, chomh maith le fuaraitheoirí mara agus malartóirí teasa.
Ag baint úsáide as teicneolaíocht leá i bhfolús, tá cáilíocht an phíobáin ard: tá an comhdhéanamh ceimiceach cobhsaí, tá an méid cruinn, agus tá na dromchlaí istigh agus seachtracha glan, réidh agus geal. Airíonna meicniúla maithe - Gan aon phiocháin, scoilteanna, sceitheadh pinhole agus lochtanna eile.
Tástáil mheicniúil ar nós teanntachta an cheantair:
Tástáil Cruas
Anailís Cheimiceach - Anailís Spectro
Aithint ábhar dearfach - Tástáil PMI
Tástáil Flattening
Micrea agus macrotest
Tástáil friotaíochta pitting
Tástáil lasrach
Tástáil Creimthe Idirghrádaithe (IGC)




Táirgí copair is féidir le gnee a sholáthar
| Ainm an táirge | Píopa copair |
| Caighdeánach | Astm, Jis, Din, GB, AISI, DIN, EN |
| Ábhar | T1, T2, T3, C21000, C22000, C22600, C23000, C24000, C26000, C26130, C26800, C27000, C27200, C46500, C51000, C52100, C53400, C61300, C61400, C63000, C63800, C65100, C65500, H63, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96. |
| Íona | 99.9% |
| Teicníc | Fuar tarraingthe, rolladh te, rolladh fuar agus daoine eile. |
| Taobh -chruth | Cruinn, cearnógach, dronuilleogach, ECT |
| Trastomhas seachtrach | 6.35-406mm nó saincheaptha |
| Tiús | 0.5-80mm nó saincheaptha |
| Fad | 1-12m nó inoiriúnaithe |
| Cóireáil dromchla | Cumhdach, ocsaídiú, sciath, snasú, etc. |
| Tíopáil | Gan uaim, táthaithe |
| Bun | An tSín |
| Am seachadta | 7-15 lá, ag brath ar an staid agus ar an gcainníocht |
| Téarmaí praghsanna | Exw, FOB, CIF, CRF, CNF nó daoine eile |
| Calafort luchtaithe | Aon chalafort sa tSín |
| Téarma íocaíochta | TT, LC, Cash, PayPal, DP, DA, Western Union nó daoine eile. |
| Iarrchán | 1. Tionscal Foirgníochta2. Táirgeadh meicniúil, eastóscadh fuinnimh3. Tionscal fearais tí, tionscal cuisniúcháin, tionscal iompair, maisiú baile agus seomra folctha4. Teicneolaíocht chumarsáide, bonneagar, líonra píblíne cathrach, etc. |
| Pacáistiú | Bundle, mála PVC, crios níolóin, comhionannas vótaí cábla, pacáiste caighdeánach onnmhairithe nó mar reque |
| Seirbhís a phróiseáil | Lúbadh, táthú, díbhoilsciú, pollta, gearradh agus daoine eile |
| Glacadh | ±1% |
|
Caighdeánach |
ASTMB152, B187, B133, B301, B196, B441, B465, Jish3250-2006, |
|
Áis |
C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920, |
|
Lárlíne |
3mm ~ 800mm |
|
Fad |
1.0m 5.8m, 6m, nó de réir mar is gá |
|
Onnmhairiú go |
Singeapór, an India, an Pholainn, an Indinéis, an Úcráin, an Spáinn, an Chóiré, an Téalainn, Ceanada, SAM, |
|
Méid coimeádáin |
GP 20ft: 5898mm (fad) x2352mm (leithead) x2393mm (ard) |
|
Praiticmair |
Ex - Obair, FOB, CFR, CIF, etc. |
|
Iarrchán |
Úsáidtear barra copair go forleathan i dtógáil bád, i dtionscal cogaidh, i dtionscal gluaisteán agus i gcumarsáid |
|
Pacáistigh |
Pacáiste caighdeánach onnmhairithe onnmhairithe, culaith do gach cineál iompair, nó de réir mar is gá. |
|
Lionsa |
Má tá aon cheist agat, bíodh leisce ort teagmháil a dhéanamh liom. |
|
Ainm an táirge |
Stiall chopair / téip chopair / bileoga copair corna |
|
Cruth |
stiall, téip, banna, corna, rolla |
|
Caighdeánach |
Astm, iso, jis, din, gb, en |
|
Grád |
ASTM: C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, |
|
MOQ |
300kg |
|
Bheith le rá |
1/4 crua, 1/2hard, lán crua, bog, srl |
|
Tar chun tosaigh |
Bailchríoch an mhuilinn, snasta, anodizing, scuabadh, pléascadh gainimh, sciath púdair, srl |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T, L/C, Aontas an Iarthair, PayPal |
|
Téarmaí praghsanna |
CIF, CFR, FOB, CIF, EXW, CNF |
|
Leithead |
0.1-1500mm nó saincheaptha |
|
Tiús |
0.1-50mm nó saincheaptha |
|
Pacáistigh |
Pacáiste caighdeánach easpórtála caighdeánach nó de réir mar is gá. |
|
Am seachadta |
Thart ar 7 ~ 10 lá oibre tar éis an taisce a fháil |
|
Iarrchán |
1) Uirlis a dhéanamh a thuilleadh. |
|
Ainm an táirge |
Sreang copair |
|
Tíopáil |
Inslithe |
|
Téarma íocaíochta |
TT/Árachas Trádála/Cárta Creidmheasa |
|
Am seachadta |
7-30 lá (ag brath ar an gcainníocht) |
|
Téarmaí Loingseoireachta |
FOB CIF DDP EXW |
|
Aicme theirmeach |
130/155/180/200/220 C |
|
Lárlíne |
0.04mm-6.0mm |
|
Cineál cruantha |
Polyester/Polyurethane/Polyesterimide/Polyamide - Imide |
|
Iarrchán |
Cainteoir Fan Claochladán Mótair |
|
Ábhar seoltóra |
99% |
Copar CNC Machined páirteanna
|
Ainm an táirge |
Sreang copair |
|
Tíopáil |
Inslithe |
|
Téarma íocaíochta |
TT/Árachas Trádála/Cárta Creidmheasa |
|
Am seachadta |
7-30 lá (ag brath ar an gcainníocht) |
|
Téarmaí Loingseoireachta |
FOB CIF DDP EXW |
|
Aicme theirmeach |
130/155/180/200/220 C |
|
Lárlíne |
0.04mm-6.0mm |
|
Cineál cruantha |
Polyester/Polyurethane/Polyesterimide/Polyamide - Imide |
|
Iarrchán |
Cainteoir Fan Claochladán Mótair |
|
Ábhar seoltóra |
99% |

Maidir Linn
Bunaithe i 2008, déanaimid speisialtóireacht ar tháirgí copair préimhe a onnmhairiú. Giarálann ár ndéantúsaíocht línte réitigh leanúnacha agus meaisíní líníochta beachta. Ráthaíonn rialú ardchaighdeáin, lena n -áirítear anailís reatha agus anailís speictriméadar EDDY, feidhmíocht níos fearr ár bhfeadáin chopair agus cornaí le haghaidh feidhmeanna domhanda.
Má theastaíonn aon chabhair uait, déan teagmháil linn láithreach!
Seoladh ríomhphoist:sales@gneemetal.com
Méadair chearnaigh tógtha
Fostaithe Fiontair
Comhpháirtí comhoibritheach
Taithí blianta




