ASTM B111 ASME SB 111C44300 Tá práis Admiralty oiriúnach do fheadáin malartóra teasa. De ghnáth, déantar é a ordú chun riachtanais innealtóireachta a chomhlíonadh, feicfidh tú an cóimhiotal seo go minic uaireanta a úsáidtear in iarratais ola agus gáis a éilíonn a n -airíonna creimneach freisin. Tá friotaíocht chreimthe mhaith ag C44300 agus C68700. C44300 Feadáin Práis Aimiréalachta gan uaim íosta teanntachta i 310MPa, an t -íosmhéid a bhaineann le neart i 105MPA.
| Tuath | Caighdeánach | Ainmnigh |
| ASTM | ASTM B111 | Copar agus copar - Feadáin chomhdhlúthaithe gan uaim cóimhiotail agus stoc ferrule |
| GB/T. | GB/T8890 | Feadáin malartóra teasa cóimhiotal copair gan uaim |
| Bs | BS2871 | Feadáin chóimhiotail chopair agus copair |
| Iiosaean | Jis H3300 | Cóimhiotal copair agus copair - píopaí agus feadáin gan uaim |
| Éighetha | DIN1785 | Feadáin chóimhiotail copair agus copair saoirsithe do chomhdhlúthadóirí agus do mhalartóirí teasa |
ASTM B111 / ASME SB 111 C44300 Comhdhéanamh Ceimiceach Práis Aimiréalachta
| Heilimintí | Comhdhéanamh, % |
| Cu, lena n -áirítear. Faoi | 70.0-73.0 |
| SNE | 0.9-1.2 |
| Bal de | – |
| Ni, lena n -áirítear. Tosaigh | |
| Pb | 0.06 Max |
| Fe | 0.07 Max |
| Zn | Cothromaigh |
| MN | – |
| Toisc | 0.02-0.06 |
| Sb | – |
| P | – |
| Cc | – |
| Eilimintí ainmnithe eile | – |
ASTM B111 / ASME SB 111 C44300 Airíonna Meicniúla Práis Aimiréalachta
| Airíonna | Tomhas |
| Neart táirgeachta | 105 MPa |
| Leáphointe | 899 ~ 938 Céim |
| Neart teanntachta | 310 MPa |
| Seoltacht theirmeach | 109 w/m - k @ 20.0 Céim |
| Dlús | 8.53 g/cc |
| Cumas teasa | 0.09 cal/g - céim @ 20ºC |
| Neart líneach CTE | {20.2 10-6/ céim @ 20.0 - 300 Céim |
ASTM B111 / ASME SB 111 C44300 Airíonna Fisiceacha Práis Aimiréalachta
| Uimh. | Leáphointe | Dlús | Comhéifeachtaí leathnú líneach teirmeach | Cumas teasa ar leith | Seoltacht theirmeach | |||||
| céim | Céim F | lb/in3 | g/cm3 | 1 × 10-6/ céim @ 20.0-30.0 Céim | 1 × 10-6/ Céim F @ 70.0-570 Céim F | céim cal/g -, 20 céim | Btu/lb - Céim f @ 70 céim f | W/m - k, 20 céim | Btu/ft2/ft/h/céim f @ 70 céim f | |
| C44300 | 2140 – 2260 | 2010-2100 | 0.308 | 8.53 | 16.2 | 9 | 0.09 | 0.09 | 29 | 17 |




Iarrchán
Feadánra galaithe
Feadánra malartóra teasa
Plátaí feadán comhdhlúthadáin
Feadáin driogtha
Línéar caidéil tobair ola
Porrúil ferrules
Feadáin Bourdon
Feadáin chomhdhlúthadáin
Tá na sochair seo a leanas ag ábhar SB111 C44300
Marthanacht - Mar gheall ar struchtúr agus ar chomhdhéanamh ceimiceach SB111 C44300, tá sé buan. Féadann a chuid táirgí maireachtáil suas le 10 mbliana, ag brath ar an áit a bhfuil tú á úsáid agus an mhinicíocht úsáide.
Costas - Éifeachtach - Tá an luach foriomlán a bhaineann le táirgí an ábhair seo a shuiteáil, a fheidhmiú agus a chothabháil réasúnta íseal. Dá bhrí sin, faigheann tú cáilíocht tríd an ábhar seo a roghnú chun do tháirgí a mhonarú.
Úsáid ildánach - is féidir leat táirgí éagsúla a mhonarú ag baint úsáide as an ábhar seo. Mar shampla, is féidir leat píopaí agus feadáin a dhéanamh le haghaidh úsáide éagsúla.
Seó
Tástálacha pitting
Tástáil creimthe idirghrálach
Anailís cheimiceach
Tástáil Cruas
Táirgí copair is féidir le gnee a sholáthar
| Ainm an táirge | Píopa copair |
| Caighdeánach | Astm, Jis, Din, GB, AISI, DIN, EN |
| Ábhar | T1, T2, T3, C21000, C22000, C22600, C23000, C24000, C26000, C26130, C26800, C27000, C27200, C46500, C51000, C52100, C53400, C61300, C61400, C63000, C63800, C65100, C65500, H63, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96. |
| Íona | 99.9% |
| Teicníc | Fuar tarraingthe, rolladh te, rolladh fuar agus daoine eile. |
| Taobh -chruth | Cruinn, cearnógach, dronuilleogach, ECT |
| Trastomhas seachtrach | 6.35-406mm nó saincheaptha |
| Tiús | 0.5-80mm nó saincheaptha |
| Fad | 1-12m nó inoiriúnaithe |
| Cóireáil dromchla | Cumhdach, ocsaídiú, sciath, snasú, etc. |
| Tíopáil | Gan uaim, táthaithe |
| Bun | An tSín |
| Am seachadta | 7-15 lá, ag brath ar an staid agus ar an gcainníocht |
| Téarmaí praghsanna | Exw, FOB, CIF, CRF, CNF nó daoine eile |
| Calafort luchtaithe | Aon chalafort sa tSín |
| Téarma íocaíochta | TT, LC, Cash, PayPal, DP, DA, Western Union nó daoine eile. |
| Iarrchán | 1. Tionscal Foirgníochta2. Táirgeadh meicniúil, eastóscadh fuinnimh3. Tionscal fearais tí, tionscal cuisniúcháin, tionscal iompair, maisiú baile agus seomra folctha4. Teicneolaíocht chumarsáide, bonneagar, líonra píblíne cathrach, etc. |
| Pacáistiú | Bundle, mála PVC, crios níolóin, comhionannas vótaí cábla, pacáiste caighdeánach onnmhairithe farraige nó mar reque |
| Seirbhís a phróiseáil | Lúbadh, táthú, díbhoilsciú, pollta, gearradh agus daoine eile |
| Glacadh | ±1% |
|
Caighdeánach |
ASTMB152, B187, B133, B301, B196, B441, B465, Jish3250-2006, |
|
Ábhar |
C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920, |
|
Lárlíne |
3mm ~ 800mm |
|
Fad |
1.0m 5.8m, 6m, nó de réir mar is gá |
|
Onnmhairiú go |
Singeapór, an India, an Pholainn, an Indinéis, an Úcráin, an Spáinn, an Chóiré, an Téalainn, Ceanada, SAM, |
|
Méid coimeádáin |
GP 20ft: 5898mm (fad) x2352mm (leithead) x2393mm (ard) |
|
Praiticmair |
Ex - Obair, FOB, CFR, CIF, etc. |
|
Iarrchán |
Úsáidtear barra copair go forleathan i dtógáil bád, i dtionscal cogaidh, i dtionscal gluaisteán agus i gcumarsáid |
|
Pacáistigh |
Pacáiste caighdeánach onnmhairithe onnmhairithe, culaith do gach cineál iompair, nó de réir mar is gá. |
|
Lionsa |
Má tá aon cheist agat, bíodh leisce ort teagmháil a dhéanamh liom. |
|
Ainm an táirge |
Stiall chopair / téip chopair / bileoga copair corna |
|
Cruth |
stiall, téip, banna, corna, rolla |
|
Caighdeánach |
Astm, iso, jis, din, gb, en |
|
Grád |
ASTM: C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, |
|
MOQ |
300kg |
|
Bheith le rá |
1/4 crua, 1/2hard, lán crua, bog, srl |
|
Tar chun tosaigh |
Bailchríoch an mhuilinn, snasta, anodizing, scuabadh, pléascadh gainimh, sciath púdair, srl |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T, L/C, Aontas an Iarthair, PayPal |
|
Téarmaí praghsanna |
CIF, CFR, FOB, CIF, EXW, CNF |
|
Leithead |
0.1-1500mm nó saincheaptha |
|
Tiús |
0.1-50mm nó saincheaptha |
|
Pacáistigh |
Pacáiste caighdeánach onnmhairithe onnmhairithe nó de réir mar is gá. |
|
Am seachadta |
Thart ar 7 ~ 10 lá oibre tar éis an taisce a fháil |
|
Iarrchán |
1) Uirlis a dhéanamh a thuilleadh. |
|
Ainm an táirge |
Sreang copair |
|
Tíopáil |
Inslithe |
|
Téarma íocaíochta |
TT/Árachas Trádála/Cárta Creidmheasa |
|
Am seachadta |
7-30 lá (ag brath ar an gcainníocht) |
|
Téarmaí Loingseoireachta |
FOB CIF DDP EXW |
|
Aicme theirmeach |
130/155/180/200/220 C |
|
Lárlíne |
0.04mm-6.0mm |
|
Cineál cruantha |
Polyester/Polyurethane/Polyesterimide/Polyamide - Imide |
|
Iarrchán |
Cainteoir Fan Claochladán Mótair |
|
Ábhar seoltóra |
99% |
Copar CNC Machined páirteanna
|
Ainm an táirge |
Sreang copair |
|
Tíopáil |
Inslithe |
|
Téarma íocaíochta |
TT/Árachas Trádála/Cárta Creidmheasa |
|
Am seachadta |
7-30 lá (ag brath ar an gcainníocht) |
|
Téarmaí Loingseoireachta |
FOB CIF DDP EXW |
|
Aicme theirmeach |
130/155/180/200/220 C |
|
Lárlíne |
0.04mm-6.0mm |
|
Cineál cruantha |
Polyester/Polyurethane/Polyesterimide/Polyamide - Imide |
|
Iarrchán |
Cainteoir Fan Claochladán Mótair |
|
Ábhar seoltóra |
99% |

Maidir Linn
Bunaithe i 2008, déanaimid speisialtóireacht ar tháirgí copair préimhe a onnmhairiú. Giarálann ár ndéantúsaíocht línte réitigh leanúnacha agus meaisíní líníochta beachta. Ráthaíonn rialú ardchaighdeáin, lena n -áirítear anailís reatha agus anailís speictriméadar EDDY, feidhmíocht níos fearr ár bhfeadáin chopair agus cornaí le haghaidh feidhmeanna domhanda.
Má theastaíonn aon chabhair uait, déan teagmháil linn láithreach!
Seoladh ríomhphoist:sales@gneemetal.com
Méadair chearnaigh tógtha
Fostaithe Fiontair
Comhpháirtí comhoibritheach
Taithí blianta




