Píobán ASME SB 111, frithsheasmhach in aghaidh creimeadh sáile, le hairíonna antifouling ard go miocrorgánaigh mhuirí. Úsáidtear go forleathan i dtógáil long, i ngás peitriceimiceach, i ngás nádúrtha agus i dtionscail eile amach ón gcósta agus gaolmhar, C70600 Píobán Nicil Copair / Nicil Copair 90/10 Tá friotaíocht creimthe maith ag píopa gan uaim, go háirithe in uisce farraige.
UNS C70600 Copar - Cóimhiotal Niciltá sé curtha i léig ag 593 go 816 céim (1100 go 1500 céim F). UNS C70600 Copar - Tá dea -inoibritheacht fuar ag cóimhiotal nicil. Oiriúnach do sheirbhís ardteochta.
UNS C70600 Copar - Úsáidtear cóimhiotal nicil i gceantair nach féidir cruach dhosmálta a úsáid mar gheall ar scoilteadh creimthe strus clóiríde (CSCC) agus codanna eile ina bhfuil friotaíocht creimthe ard ag teastáil. Úsáidtear na cóimhiotail seo freisin mar chomhpháirteanna comhla agus brionnaithe agus caidéil do sheirbhís sáile. C70600 (90/10) Copar - Tá cóimhiotal nicil an -fhrithsheasmhach in aghaidh creimeadh sáile mar gheall ar a ábhar ard i mangainéis agus iarann. Oiriúnach do chomhdhlúthadóirí mara, copar - copar cóimhiotail nicil 90/10 agus copar - Úsáidtear copar cóimhiotail nicil 70/30 i gcórais chomhdhlúthúcháin uisce farraige, i dtéamh agus i soláthar uisce, i dtionscal ceimiceach, i ndíshalannú uisce mara, etc.
ASTM B111/ B111M: Sonraíocht chaighdeánach do chopar agus do chopar - Feadáin chomhdhlúthaithe gan uaim agus stoc ferrule
| Uimh. | Saghas |
| C10100 | Ocsaigin - Leictreonach saor in aisce |
| C10200 | Ocsaigin - saor in aisce gan dí -ocsaídí iarmharacha |
| C10300 | Ocsaigin - saor in aisce, fosfar íseal breise |
| C10800 | Ocsaigin - saor in aisce, fosfar íseal |
| C12000 | Fosfar fosfair, íseal iarmharach |
| C12200 | Fosfar fosfair, ardfhosfair iarmharach |
| C14200 | Fosfar, arsanaice |
| C19200 | Fosfar, 1 % iarann |
| C23000 | Práis dhearg |
| C28000 | Miotal muntz |
| C44300 | Miotail Aimiréalachta, B, C, agus D. |
| C44400 | |
| C44500 | |
| C60800 | Cré -umha alúmanaim |
| C61300 | |
| C61400 | Cré -umha alúmanaim, D. |
| C68700 | Prás alúmanaim, b |
| C70400 | 95 - 5 nicil copair |
| C70600 | 90 - 10 nicil copair |
| C70620 | 90 - 10 Copar {- Grád táthaithe nicil |
| C71000 | 80 - 20 copar-nicil |
| C71500 | 70 - 30 copar-nicil |
| C71520 | 70 - 30 Copar {- Grád táthaithe nicil |
| C71640 | Copar - nicil - iarann - mangainéise |
| C72200 |
Feadán cóimhiotail nicil copair ASME SB111 C70600 (Cu - ni 90/10) O61, 1 // 2H
Feadán Nicil Copair, Feadán Práis Admiralty, Feadán Práis Alúmanaim, ASME SB111 C44300, C71500, C70600, C68700 etc.
Cu {- Ni Caighdeáin feadán: ASTM B111
Cu {- Cineál feadán ni: feadán táthaithe / feadán gan uaim
Cu {- ni ábhar: cu {- ni 90/10, cu - ni 70/30
Cu - ni Toisí feadán gan uaim:
Raon trastomhas seachtrach: 5 - 330 mm
Raon Airde an Bhalla: 0.4 - 10 mm
Raon fad: <15000 mm
Cu - Ni Toisí feadán táthaithe:
Raon trastomhas seachtrach: 100 - 5, 000 mm
Raon Airde an Bhalla: 0.4 - 100 mm
Raon fad: <15000 mm




Táirgí copair is féidir le gnee a sholáthar
| Ainm an táirge | Píopa copair |
| Caighdeánach | Astm, Jis, Din, GB, AISI, DIN, EN |
| Ábhar | T1, T2, T3, C21000, C22000, C22600, C23000, C24000, C26000, C26130, C26800, C27000, C27200, C46500, C51000, C52100, C53400, C61300, C61400, C63000, C63800, C65100, C65500, H63, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96. |
| Íona | 99.9% |
| Teicníc | Fuar tarraingthe, rolladh te, rolladh fuar agus daoine eile. |
| Taobh -chruth | Cruinn, cearnógach, dronuilleogach, ECT |
| Trastomhas seachtrach | 6.35-406mm nó saincheaptha |
| Tiús | 0.5-80mm nó saincheaptha |
| Ar fad | 1-12m nó inoiriúnaithe |
| Cóireáil dromchla | Cumhdach, ocsaídiú, sciath, snasú, etc. |
| Tíopáil | Gan uaim, táthaithe |
| Bun | Poirceallán |
| Am seachadta | 7-15 lá, ag brath ar an staid agus ar an gcainníocht |
| Téarmaí praghsanna | Exw, FOB, CIF, CRF, CNF nó daoine eile |
| Calafort luchtaithe | Aon chalafort sa tSín |
| Téarma íocaíochta | TT, LC, Cash, PayPal, DP, DA, Western Union nó daoine eile. |
| Iarrchán | 1. Tionscal Foirgníochta2. Táirgeadh meicniúil, eastóscadh fuinnimh3. Tionscal fearais tí, tionscal cuisniúcháin, tionscal iompair, maisiú baile agus seomra folctha4. Teicneolaíocht Chumarsáide, Bonneagar, Líonra Píblíne Bardasach, etc. |
| Pacáistiú | Bundle, mála PVC, crios níolóin, comhionannas vótaí cábla, pacáiste caighdeánach onnmhairithe farraige nó mar reque |
| Seirbhís a phróiseáil | Lúbadh, táthú, díbhoilsciú, pollta, gearradh agus daoine eile |
| Glacadh | ±1% |
|
Caighdeánach |
ASTMB152, B187, B133, B301, B196, B441, B465, Jish3250-2006, |
|
Ábhar |
C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920, |
|
Lárlíne |
3mm ~ 800mm |
|
Ar fad |
1.0m 5.8m, 6m, nó de réir mar is gá |
|
Onnmhairiú go |
Singeapór, an India, an Pholainn, an Indinéis, an Úcráin, an Spáinn, an Chóiré, an Téalainn, Ceanada, SAM, |
|
Méid coimeádáin |
GP 20ft: 5898mm (fad) x2352mm (leithead) x2393mm (ard) |
|
Praiticmair |
Ex - Obair, FOB, CFR, CIF, etc. |
|
Iarrchán |
Úsáidtear barra copair go forleathan i dtógáil bád, i dtionscal cogaidh, i dtionscal gluaisteán agus i gcumarsáid |
|
Pacáistigh |
Pacáiste caighdeánach onnmhairithe onnmhairithe, culaith do gach cineál iompair, nó de réir mar is gá. |
|
Lionsa tadhaill |
Má tá aon cheist agat, bíodh leisce ort teagmháil a dhéanamh liom. |
|
Ainm an táirge |
Stiall chopair / téip chopair / bileoga copair corna |
|
Cruth |
stiall, téip, banna, corna, rolla |
|
Caighdeánach |
Astm, iso, jis, din, gb, en |
|
Grád |
ASTM: C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, |
|
MOQ |
300kg |
|
Bheith le rá |
1/4 crua, 1/2hard, lán crua, bog, srl |
|
Tar chun tosaigh |
Bailchríoch an mhuilinn, snasta, anodizing, scuabadh, pléascadh gainimh, sciath púdair, srl |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T, L/C, Aontas an Iarthair, PayPal |
|
Téarmaí praghsanna |
CIF, CFR, FOB, CIF, EXW, CNF |
|
Leithead |
0.1-1500mm nó saincheaptha |
|
Tiús |
0.1-50mm nó saincheaptha |
|
Pacáistigh |
Pacáiste caighdeánach onnmhairithe onnmhairithe nó de réir mar is gá. |
|
Am seachadta |
Thart ar 7 ~ 10 lá oibre tar éis an taisce a fháil |
|
Iarrchán |
1) Uirlis a dhéanamh a thuilleadh. |
|
Ainm an táirge |
Sreang copair |
|
Tíopáil |
Inslithe |
|
Téarma íocaíochta |
TT/Árachas Trádála/Cárta Creidmheasa |
|
Am seachadta |
7-30 lá (ag brath ar an gcainníocht) |
|
Téarmaí Loingseoireachta |
FOB CIF DDP EXW |
|
Aicme theirmeach |
130/155/180/200/220 C |
|
Lárlíne |
0.04mm-6.0mm |
|
Cineál cruantha |
Polyester/Polyurethane/Polyesterimide/Polyamide - Imide |
|
Iarrchán |
Cainteoir Fan Claochladán Mótair |
|
Ábhar seoltóra |
99% |
Codanna CNC Machined Codanna
|
Ainm an táirge |
Sreang copair |
|
Tíopáil |
Inslithe |
|
Téarma íocaíochta |
TT/Árachas Trádála/Cárta Creidmheasa |
|
Am seachadta |
7-30 lá (ag brath ar an gcainníocht) |
|
Téarmaí Loingseoireachta |
FOB CIF DDP EXW |
|
Aicme theirmeach |
130/155/180/200/220 C |
|
Lárlíne |
0.04mm-6.0mm |
|
Cineál cruantha |
Polyester/Polyurethane/Polyesterimide/Polyamide - Imide |
|
Iarrchán |
Cainteoir Fan Claochladán Mótair |
|
Ábhar seoltóra |
99% |

Maidir Linn
Bunaithe i 2008, déanaimid speisialtóireacht ar tháirgí copair préimhe a onnmhairiú. Giarálann ár ndéantúsaíocht línte réitigh leanúnacha agus meaisíní líníochta beachta. Ráthaíonn rialú ardchaighdeáin, lena n -áirítear anailís reatha agus anailís speictriméadar EDDY, feidhmíocht níos fearr ár bhfeadáin chopair agus cornaí le haghaidh feidhmeanna domhanda.
Má theastaíonn aon chabhair uait, déan teagmháil linn láithreach!
Seoladh ríomhphoist:sales@gneemetal.com
Méadair chearnaigh tógtha
Fostaithe Fiontair
Comhpháirtí comhoibritheach
Taithí blianta




