C60800 Ábhar Cré -umha Alúmanaim PDF
ASTM B111 C60800 tiubh - feadánra copair ballais cóimhiotal cré -umha é alúmanam - le neart den scoth, friotaíocht a chaitheamh, agus friotaíocht creimthe, rud a chiallaíonn go n -úsáidtear é go forleathan in iarratais thionsclaíocha éagsúla.
Airíonna Ábhar ASTM B111 C60800 Feadánra Copair Hollow
Comhdhéanamh ceimiceach:
{- Copar (Cu) + Silver (Ag): Níos mó ná nó cothrom le 93.0%
{- Alúmanam (AL): 5.0%-6.5%
{- iarann (Fe): Níos lú ná nó cothrom le 0.10%
Luaidhe {- (PB): Níos lú ná nó cothrom le 0.10%
{- arsanaic (mar): 0.02%-0.35%
{- sileacain (Si): Níos lú ná nó cothrom le 0.10%.
{- ** Airíonna fisiceacha **:
Dlús {-: 8.17 g/cm³.
{- leáphointe: céim 1050-1065.
Airíonna meicniúla:
Neart teanntachta: Níos mó ná nó cothrom le 415 MPa.
Neart táirgeachta: Níos mó ná nó cothrom le 185 MPa.
Fadú: 55%.
Cruas (Rockwell F): 77.
Friotaíocht Creimthe:
Tá friotaíocht creimthe den scoth ag cré -umha alúmanaim C60800, go háirithe in aer, fionnuisce, sáile, agus timpeallachtaí aigéadacha áirithe.
Teicneolaíocht Próiseála ASTM B111 C60800 Píopa Uisce Copair
Obair Fuar:C60800 Tá airíonna oibre fuar den scoth ag cré -umha alúmanaim agus tá sé oiriúnach do chomhpháirteanna déantúsaíochta a dteastaíonn cruinneas ard agus neart ard uathu.
Obair the:Tá airíonna oibre te inghlactha, ach tá gá le rialú cúramach ar an teocht próiseála.
Táthú:Tá táthú leictreach agus gáis indéanta, ach tá sé deacair sádrú luaidhe a dhéanamh.
Iarratais ASTM B111 C60800 Píopa Copair Tanaí Wall
{- ** Innealtóireacht Mhara **:A úsáidtear i monarú liáin long, caidéil, comhlaí, agus comhpháirteanna eile.
{- ** Déantúsaíocht innealra **:Úsáidte i monarú giaranna, imthacaí, agus comhpháirteanna ualaigh ardleibhéil eile -.
{- ** Trealamh Ceimiceach **:Oiriúnach do mhonarú comhdhlúthadáin, galaithe, agus malartóirí teasa.
- ** Tionscal Cumhachta **:Mar gheall ar a seoltacht leictreach den scoth, is minic a úsáidtear é i gcónascairí leictreacha agus lascthrealamh.
C60800 Is ábhar coiteann é cré -umha alúmanaim do mhonarú na gcomhpháirteanna ard -, creimeadh - mar gheall ar a neart den scoth, friotaíocht a chaitheamh, agus friotaíocht creimthe. Tá plátaí cearnóga snasta C60800 oiriúnach go háirithe d'iarratais a éilíonn ardchaighdeán dromchla agus cruinneas meaisínithe.




Foirmeacha Táirge C60800 a sholáthraíonn Gnee
C60800 Pláta/Bileog Alúmanaim Alúmanaim
| Mír | Pláta copair, bileog chopair, pláta copair lámhdhéanta, pláta geal copair |
| Áis | TU2, C10200, T2, M1, TP1, C1201T, C1200, TP2, C1220T, C12200, C14200, C19200,C19400,C2300,H59,H62,C2800,C44300,C44400,C44500, C60800, C61400, C65100, C65500, C68700, C70400, C70600, C71000, srl |
|
Áis |
Prás: C21000, C22000, C22600, C23000, C24000, C26000, C26130, C26800, C27000, C27200, C27400, C28000, srl |
|
Prás luaidhe: C31400, C31600, C32000, C33000, C33200, C33500, C34000, C34200, C34500, C35000, C35300, C35600, C36000, C36500, C37000, C37700, C38000, C38500, srl |
|
|
Prás stáin: C40500, C40800, C41100, C42200, C44400, C48200, C46400, C46200, srl |
|
|
Cré -umha alúmanaim: C60800, C62300, C62400, C63000, C63200, C64200, srl |
|
|
Copar Nickel: C71000, C71500, C70400, C70600, C70250, C70260, C71520, C72200, C74500, C75200, C77400, srl |
|
|
Cré -umha fosfair: C50500, C51100, C52100, C51980, srl |
|
| Caighdeánach | GB/T5231-2001.GB/T1527-2006.JISH3100-2006, JISH3250-2006, JISH3300-2006, ASTMB152M-06, ASTMB187, ASTMB75M-02, ASTMB42-02, srl |
| Tiús | 0.1mm ~ 200mm |
| Leithead | 10mm ~ 2500mm |
| Cu (min) | 99.9% |
| Ar fad | 10mm ~ 12000mm, nó mar a athdhearbhaítear |
| Tar chun tosaigh | muileann, snasta, geal, líne gruaige, scuab, checkered, scáthán, scuab, seanda, soinneáin gaineamh, eitseáil |
| Sonraí pacáistithe | Pacáiste caighdeánach onnmhairithe onnmhairithe, culaith do gach cineál iompair, nó de réir mar is gá. |
| Téarmaí Íocaíochta | TT, L/C, Aontas an Iarthair |
| Praiticmair | Ex - Obair, FOB, CFR, CNF, CIF |
| Lastas | 15-20 lá tar éis an íocaíocht síos a fháil |
| MTC | Soláthraítear Teastas Tástála an Mhuilinn le Loingsiú, tá cigireacht tríú cuid inghlactha |
| Teastas | Cigireacht ISO, SGS, agus an tríú cuid. |
| Coimeádán Méid |
GP 20ft: 5898mm (fad) x2352mm (leithead) x2393mm (ard) GP 40ft: 12032mm (fad) x2352mm (leithead) x2393mm (ard) HC 40ft: 12032mm (Lengh) x2352mm (leithead) x2698mm (ard) |
C60800 slat chré -umha alúmanaim
| Ainm an táirge | Copar dearg/barra/slat copair |
| Grád | T1, T2, C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, TP1, TP2, C10930, C11000, C11300, C11400, C11500, C11600, C12000, C12200, C12300, TU1, TU2, C12500, C14200,C14420,C14500,C14510,C14520,C14530,C17200,C19200,C21000,C23000,C26000, C27000,C27400,C28000,C33000,C33200,C37000,C44300,C44400,C44500,C60800,C63020 C65500, C68700, C70400, C70600, C70620, C71000, C71500, C71520, C71640, C72200, srl. |
| Cruth | Cruinn, cearnógach, dronuilleogach, cothrom, etc. |
Sonraíochtaí Sonraíochtaí |
Trastomhas: 2mm ~ 800mm -babhta |
| Fad: 3m, 5.8m, 6m, 11.8m, 12m, nó de réir mar is gá. | |
| Ábhair |
Copar íon, copar airgid, práis, cré -umha stáin, copar bán since, copar saor ó oxggen, cré -umha Beryliium, cré -umha alúmanaim, copar zirconium chrome |
| Cré | 1/16 crua, 1/8 crua, 3/8 crua, 1/4 crua, 1/2hard, lán crua, bog, srl |
| Tar chun tosaigh | Muileann, snasta, geal, oiled, líne gruaige, scuab, scáthán, soinneán gainimh, nó de réir mar is gá. |
| Pacáistigh | Le bosca adhmaid agus pacáiste onnmhairithe farraige |
| Am seachadta | 7 ~ 15 lá oibre |
Píopa cré -umha alúmanaim C60800
|
Áis |
T1,T2,C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800, C10910, C10920, TP1, TP2, C10930, C11000, C11300, C11400, C11500, C11600, C12000, C12200, C12300, TU1, TU2, C12500, C14200, C14420, C14500,C14510,C14520,C14530,C17200,C19200,C21000,C23000, C26000,C27000,C27400,C28000,C33000,C33200,C37000,C44300, C44400,C44500,C60800,C63020,C65500,C68700,C70400,C70600, C70620, C71000, C71500, C71520, C71640, C72200, srl. |
| Cruth | Cruinn, cearnógach, dronuilleogach, etc. |
|
Sonraíochtaí Sonraíochtaí |
Tiús an Bhalla: 0.2mm ~ 120mm-babhta |
| Trastomhas lasmuigh: 2mm ~ 910mm-babhta | |
|
Tiús an Bhalla: 0.2mm ~ 120mm-cearnach |
|
|
Méid: 2mm*2mm ~ 1016mm*1016mm-cearnach |
|
| Tiús an Bhalla: 0.2mm ~ 910mm-Dronuilleogach | |
| Méid: 2mm*4mm ~ 1016mm*1219mm-dronuilleogach | |
|
Ar fad |
3m, 5.8m, 6m, 11.8m, 12m, nó de réir mar is gá. |
|
Cré |
1/16 crua, 1/8 crua, 3/8 crua, 1/4 crua, 1/2hard, lán crua, bog, srl |
|
Tar chun tosaigh |
Muileann, snasta, geal, oiled, líne gruaige, scuab, scáthán, soinneán gainimh, nó de réir mar is gá. |
Sreang cré -umha alúmanaim C60800
| Ainm an táirge | Sreang chóimhiotal copair/práis/cré -umha |
| Áis | C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920,C10930, |
| C11000,C11300,C11400,C11500,C11600,C12000,C12200,C12300,C12500,C14200, | |
| C14420,C14500,C14510,C14520,C14530,C17200,C19200,C21000,C23000,C26000, | |
| C27000,C27400,C28000,C33000,C33200,C37000,C44300,C44400,C44500,C60800, | |
| C63000,C65500,C68700,C70400,C70600,C70620,C71000,C71500,C71520,C71640, C72200,C86300,C83600,C95400,C95500,C95800, | |
| H59,62, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96, T1, T2, T3, TU1, TU0, TU2, TP1, TP2, Tag0.1, srl | |
| Cruth | Cruinn, cearnógach, dronuilleogach, ubhchruthach, leath - babhta |
| Lárlíne | 8-2000mm nó saincheaptha |
| Tiús | Luaidhe 0.3-2mm 3-200mm saor in aisce |
| Ar fad | 1-6 méadar nó saincheaptha |
| Cré | 1/4 crua, 1/2hard, lán crua, bog, srl. |
| Tar chun tosaigh | muileann, snasta, scannán - brataithe, srl. |
| Praiticmair | Ex - Obair, FOB, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU, srl |
| Téarma íocaíochta | Tt, l/c, srl |
| Pacáistigh | Pacáiste caighdeánach onnmhairithe, nó de réir mar is gá. |
| Iarrchán | Tá barraí práis USDE go forleathan in aerchóiritheoirí, cuisneoirí, eicleictreacha mar gheall ar a chreimeadh an -chreimthe - is féidir é a úsáid freisin i gcodanna structral |
Gnee brandaí coitianta eile
| Cóimhiotal Uns | Cásanna iarratais |
|---|---|
| C10100 / C10200 | Ard - Minicíocht Tonnchruthanna Leictreonacha, Feistí Leictreon Fholúis, Comhpháirteanna Leathsheoltóra Criticiúla. |
| C11000 | Sreangú leictreach, barraí bus, claochladáin, comhpháirteanna leictreacha ginearálta, malartóirí teasa. |
| C12000 | Píopaí pluiméireachta, malartóirí teasa, feadánra HVAC, línte uisce feithicleach, soithí brú táthaithe. |
| C12200 | Feistis pluiméireachta, feadánra cuisniúcháin, línte gáis breosla, córais uisce inólta, splancadh dín. |
| C23000 | Crua -earraí mara, comhdhlúthadán agus feadáin malartóra teasa, Baile Átha Troim ailtireachta, creimeadh - dúntóirí frithsheasmhacha. |
| C28000 | Boltaí ailtireachta, cnónna, crua -earraí mara, plátaí comhdhlúthadáin, gais comhla, páirteanna brionnaithe te. |
| C68700 | Feadáin mhalartóra chomhdhlúthaithe agus teasa i ngléasraí cumhachta, i ngléasraí díshalannú, agus i bhfeidhmchláir mhuirí. |
| C70600 | Córais phíobaireachta mhuirí, cabhlacha loinge, píobaireacht ardán amach ón gcósta, comhdhlúthadáin, trealamh plandaí díshalannúcháin. |
| C68700 | Feadáin mhalartóra chomhdhlúthaithe agus teasa i ngléasraí cumhachta, i ngléasraí díshalannú, agus i bhfeidhmchláir mhuirí. |
Cén fáth Roghnaigh Linn

Soláthraí píopa copair gairmiúil
Tá braisle de línte táirgthe próiseála copair sa tSín ag an gcuideachta, lena n -áirítear:
Líne Táirgeadh Feadán Copair allmhairithe na Gearmáine (aschur bliantúil de 30,000 tonna)
Líne rollta scragall copair teicneolaíochta na Seapáine (tanaí suas le 6μm)
Líne easbhrúite leanúnach barra copair go hiomlán uathoibríoch
Bileog Copair Chliste agus Aonad Muileann Críochnaithe Stráice
Déantar rialú agus bainistíocht dhigiteach an phróisis táirgthe iomláin a bhaint amach trí chóras MES, agus is féidir le cruinneas tríthoiseach na dtáirgí ± 0.01mm a bhaint amach.
Déan teagmháil linn inniu le haghaidh luachana:sales@gneesteel.com
Pacáistiú agus loingseoireacht
Cuireann Gnee pacáistiú gairmiúil ar fáil do phíopaí copair onnmhairithe. Ar an gcéad dul síos, cuirimid frith -ola agus scannán plaisteach frith -- chun ocsaídiú a chosc. Ansin, déanaimid strap go daingean le strapaí cruach agus cuirimid cosantóirí cúinne leis. Mar fhocal scoir, cuirimid na píopaí ar phailléid adhmaid agus treisímid iad le boscaí iarainn nó adhmaid, ag cinntiú go bhfuil siad taise - cruthúnas agus tionchar - frithsheasmhach le linn iompar aigéin, agus luchtú agus díluchtú éasca á éascú. Comhlíonann gach pacáistiú caighdeáin onnmhairithe.





Cuairteanna custaiméirí










Ghlac Gnee páirt sa taispeántas





